Society 6 – otocz się sztuką


fot. society6.com

fot. society6.com

Jestem pewna, że tak jak ja, lubicie się otaczać ładnymi przedmiotami. Najlepiej jeśli są przy tym oryginalne i praktyczne (od jakiegoś czasu w imię minimalizmu stopniowo pozbywam się z domu wszelkich „bibelotów”). A co, jeśli dodatkowo miałyby być niedrogie? Brzmi nieprawdopodobnie? Sprawdźcie Society 6, a przekonacie się, że jest inaczej!

society6.com

society6.com

O Society 6 dowiedziałam się od koleżanki, kiedy zachwycił mnie jej naklejony na laptopa „skin” z motywem mapy świata. Gdy sprawdziłam ten sklep internetowy, okazało się, że jest tam pełno skarbów! Na czym polega wyjątkowość ich produktów?

Otóż wszystkie powstają na bazie projektów artystów z całego świata – to Ty wybierasz, czy życzysz sobie dany motyw w formie plakatu, kubka, torbyetui na laptopa lub telefon, koszulki, bluzy, czy też zasłony prysznicowej lub pościeli. Możliwości jest jeszcze więcej, a wybór świetnych motywów przyprawia o zawrót głowy!

fot. society6.com

fot. society6.com

Aby odnaleźć się w gąszczu wariantów, jakie oferuje Society 6, na początek polecam zakładkę Discover, gdzie można przeglądać fotografie i obrazy poszczególnych artystów i wybrać coś dla siebie. Potem pozostaje jeszcze decyzja, na czym umieścić dany motyw :).

fot. society6.com

fot. society6.com

Dodatkowo, biorąc pod uwagę ich oryginalność, przedmioty sprzedawane przez Society 6 są według mnie przystępne cenowo. Koszt etui na laptopa to 36 USD, kubka 15 USD, a kobiecego topu 22 USD. Firma często oferuje promocyjne zniżki w wysokości 10 lub 20% i opcję bezpłatnej przesyłki także za granicę (to amerykańska firma z siedzibą w Santa Monica w Kalifornii).

A to kilka przykładów tego, co możecie tam znaleźć:

Screen Shot 2016-03-03 at 14.31.45

Screen Shot 2016-03-03 at 14.33.03

Screen Shot 2016-03-03 at 14.32.20

Ja już coś zamówiłam i z niecierpliwością czekam na przesyłkę. To też doskonały pomysł na oryginalny prezent!

Czy zainteresowała Was ta koncepcja? A może znacie inne projekty przeniesienia sztuki na przedmioty użytkowe? Podzielcie się z nami :).

Polecam także wpis Ani o innym ciekawym projekcie, tym razem łączącym ekologię i modę – Recykling w modnym wydaniu, z którego dowiecie się, że makulaturę można zamienić w… stylowe torebki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>