Przedłuż lato – trenuj na świeżym powietrzu!


CF

Po powrocie z wakacji w Tanzanii w sierpniu, czułam się ociężała, rozleniwiona i ospała. Wiedziałam, że potrzebuję aktywności fizycznej ekstremalnie szybko. Jeszcze tego samego dnia po dotarciu z lotniska do domu wybrałam się na siłownię. Ale po kilku treningach, które odbyłam na zanzibarskich plażach (jogging plus tabata), ćwiczenie wewnątrz nie sprawiło mi aż takiej przyjemności, jak zakładałam. Następnego dnia założyłam więc buty do biegania i wybrałam się na krótką przebieżkę po parku. Od razu lepiej! Ciągle jednak czułam niedosyt.

Postanowiłam więc poszukać zajęć sportowych organizowanych na świeżym powietrzu. Po krótkim researchu  okazało się, że Warszawa obfituje w różnego rodzaju treningi zarówno nad Wisłą, jak i w innych miejscach przez całe lato! Ale czy da się jeszcze to lato przedłużyć i poćwiczyć na zewnątrz we wrześniu? Na szczęście okazuje się, że tak! Każdy znajdzie tu coś dla siebie – są treningi biegowe, crossfit, fitness, joga czy stretching. I w znakomitej większości są zupełnie za darmo! Mamy też możliwość spróbować ćwiczeń jeszcze w Polsce nieznanych, jak trening z gumami, i znaleźć sport odpowiedni dla siebie, nie ponosząc żadnych kosztów. Ba! Czasem organizatorzy zapewniają wodę a  nawet sprzęt, taki jak maty, ciężarki czy sztangi! Jedyne co musisz zabrać ze sobą to strój i obuwie, dobry humor oraz zapas sił, bo niektórzy trenerzy serwują prawdziwy wycisk! Bardzo żałuję, że nie korzystałam z tych zajęć od początku wakacji, ale przez te kilka tygodni do końca września zamierzam to nadrobić!

Zebrałam dla Was (i dla siebie!) listę treningów organizowanych jeszcze we wrześniu na terenie Warszawy. Skorzystajcie z nich, póki jeszcze jest ciepło!:)

Street Workout, czyli ćwiczenia na metalowym drążku.

Duże wydarzenie z Anną Lewandowską w roli trenera a oprócz tego joga i zumba.

Co sobotę inny trening!

  • Fire Workout z Katarzyną Bigos, soboty 12:00 Iskra, Pole Mokotowskie

Autorski program ćwiczeń z elementami crossfitu, który pomaga spalać tkankę tłuszczową, wzmacnia mięśnie, kształtuje motorykę i poprawia stabilność.

CF2

Cała gama różnych treningów, między innymi crossfit, body pump, joga a także wyżej wymieniony Fire Workout.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku o 17:00, 18:00, 19:00 i 20:00, w weekendy od 12:00 do 17:00. Grafik samych zajęć zmienia się co kilka dni, udostępniany jest na bieżąco na fanpage. Do tego za każdy trening otrzymujesz pieczątkę a za 5 pieczątek zniżkę 50zł do sklepu w strefie ćwiczeń Reebok.

Ja trenuję FireWorkout i Crossfit, ale spróbowałam też swoich sił w innych zajęciach w strefie Reeboka, jak joga czy Les Mills, ale na tym nie poprzestanę!:)  A Ty od czego zaczniesz?:)

CF3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>