Pierwsze urodziny City Serendipity!!!


osoby

Niewiarygodne jak ten czas leci!!! Jak wspominałyśmy już wczoraj, CitySerendipity.pl obchodzi właśnie pierwsze urodziny. Same nie możemy w to uwierzyć! Dokładnie rok temu oficjalnie ruszyłyśmy z blogiem! Od tej pory staramy się regularnie dzielić się z Wami tym, co nas zachwyca i inspiruje. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wspierają i dopingują oraz tym, którzy dopiero zamierzają do nas dołączyć!

Ściskamy! Agata, Ania, Basia, Ewelina, Martyna
Ps. Śledzicie już nasz profil na Instagramie? Mamy dla Was małą próbkę tego, co możecie tam znaleźć!

podroze

Podróże to nasza największa pasja! Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca i poznawać wyjątkowych ludzi. Z każdego wyjazdu staramy się przekazać Wam choć odrobinę tego, co najbardziej nas zachwyciło i zapadło w pamięć. Liczymy, że dołączycie do nas i równie chętnie będziecie dzielić się z nami Waszymi wspomnieniami!:)

jedzenie

Jedzenie! Jesteśmy zdecydowanie na tak! Uwielbiamy delektować się wyśmienitym potrawami z różnych zakątków świata. Doceniamy także polskie smaki. Przekazujemy Wam nasze sprawdzone przepisy. Mamy ich jeszcze sporo w zanadrzu. Jesteśmy pewne, że znajdziecie coś pysznego dla siebie i bliskich! A może podzielicie się Waszymi ulubionymi pomysłami na dania?

rozne

Na co dzień pokazujemy Wam, jak wygląda fragment życia każdej z nas – życia, które kochamy i staramy się wykorzystać w pełni. Jak odnajdujemy się w miejskiej dżungli, co nam sprawia radość, co zachwyca, interesuje a co przynosi błogi relaks? Dowiecie się śledząc naszego bloga.:)

Dziękujemy za ten rok razem! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>