Lato w Mieście


keep-calm-and-enjoy-summer-133

Bardzo lubię lato w mieście. Szczególnie od kiedy życie rozrywkowe skoncentrowało się na zewnątrz, a w głównej mierze nad Wisłą. Mamy tyle możliwości spędzenia wolnego czasu w fajny sposób, że czasem aż trudno się zdecydować na jedną rzecz. Latem przenoszę się na zewnątrz nie tylko z jedzeniem, ale i ze sportem i rozrywką. Chętnie podzielę się z Wami mapą i listą moich ulubionych miejsc lub aktywności w Warszawie.

1. Wake

www.facebook.com/lakeparkwilanow

www.facebook.com/lakeparkwilanow

Szał na ten sport zaczął się jakieś 3 lata temu. Z roku na rok przybywa nie tylko jego zwolenników, ale i miejsc, gdzie można potrenować a także się zrelaksować. I zjeść! Polecam:

Lake Park Wilanów

Wawawake

2. Reebok Pop Up Store

www.facebook.com/ReebokPoland

www.facebook.com/ReebokPoland

Już drugi rok z rzędu Reebok wystartował ze swoim spotem, gdzie możesz nie tylko dokonać zakupów marki z najnowszej kolekcji, ale przede wszystkim pod opieką świetnych trenerów poćwiczyć i popróbować różnych dyscyplin. I to za darmo! W tym roku Reebok zlokalizował się przy wejściu do Złotych Tarasów. Dokładny grafik zajęć znajdziecie na ich fanpage na facebooku – Reebok Pop Up Store.

3. Kino Plenerowe

Zazwyczaj zaległości filmowe nadrabiam jesienią i zimą, żal mi bowiem ciepłych wieczorów na spędzanie ich w zamkniętym pomieszczeniu. Ale kino pod chmurką to ciekawa alternatywa! Oczywiście nie ma co liczyć na nowości filmowe, za to na pewno pojawią się klasyki lub ciekawe pozycje z poprzedniego sezonu.

Kino Le’tnie z Królikarnia Cafe – seanse w każdą sobotę o godz. 21:00

– Kino Letnie na Placu Defilad –  seanse we wtorki o 21:00

Filmowa Stolica – seanse w środy o 21:45

4. Standup Comedy

Jeszcze raczkujący, ale cieszący się coraz większym zainteresowaniem gatunek również ma swoje stałe miejsce w rozkładzie kulturalnym Warszawy.  Jeśli nie widzieliście jeszcze żadnego występu, macie okazję przekonać się, czy to Wasz rodzaj rozrywki zupełnie za darmo! Śledźcie fanpage Plac Zabaw a poniżej linki do najbliższych występów:

Hofesinka Wakacyjna

– Π, czyli Piotr i przyjaciel

Wakacje z Duchami

Bitwa na dubbing

5. Teatr

www.facebook.com/TeatrPijanaSypialnia

www.facebook.com/TeatrPijanaSypialnia

Teatr w plenerze? Tak, nawet twórcy sztuk teatralnych wychodzą nam na przeciw! Teatr Pijana Sypialnia przemieszcza się po różnych miejscach w Warszawie ze swoimi widowiskami. Śledźcie ich fanpage na facebooku, żeby dowiedzieć się, gdzie dokładnie grają – Teatr Na Leżakach

6. Koncerty

www.facebook.com/kawiarniaplazowa

www.facebook.com/kawiarniaplazowa

Czy może być coś przyjemniejszego niż ciepły letni wieczór przy muzyce na żywo? Gorąco Was zachęcam nie tylko do koncertów Waszych ulubionych artystów. Te darmowe koncerty, to również świetna okazja, aby poznać zupełnie nowych twórców.

Daria Zawiałow – 14.07.2016, Cud Nad Wisłą

Miejskie Granie – cyklicznie przez całe lato

Koncerty Chopinowskie w Łazienkach Królewskich – do 25 września

A Wy macie swoje ulubione atrakcje w mieście? Podzielcie się nimi w komentarzach!

www.facebook.com/lakeparkwilanow

www.facebook.com/lakeparkwilanow

 

Udanego lata! :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>