HOT&NEW: Serial „Mr Robot”


fot. usanetwork.com

Ilu z nas nie zgadza się na panujący porządek, poczynania rządów i wielkich korporacji? A ilu z nas próbuje coś z tym zrobić? Właśnie… Zazwyczaj staramy się nie myśleć o tym, kto i co rządzi światem, wychodząc z założenia, że i tak nie mamy na to większego wpływu. Innego zdania jest Elliot Alderson – bohater nowego serialu „Mr Robot”. Jak pewnie wiecie, w CS śledzimy serialowe nowości, dlatego nie mogłyśmy tego przegapić.

fot. usanetwork.com

Na co dzień szeregowy pracownik firmy chroniącej bezpieczeństwo danych, poza pracą genialny haker. Elliot (grany przez Ramiego Maleka) wykorzystuje swoje umiejętności, by walczyć z nadużyciami. Wcieleniem zła jest dla niego E Corp, nazywana przez niego Evil Corp, jedna z największych światowych korporacji, a do tego… główny klient jego firmy.

fot. Peter Kramer/usanetwork.com

Działający dotąd w pojedynkę Elliot zostaje zauważony przez niejakiego Mr Robota (w tej roli Christian Slater). Kim on jest? Jakie ma wobec niego plany? Mogę tylko zdradzić, że nie będziecie się nudzić.

fot. mrrobotquotes.com

fot. mrrobotquotes.com

O serialu „Mr Robot” dowiedziałam się od kolegi z USA. Odcinek pilotowy miał swoją premierę pod koniec maja na kilku amerykańskich platformach VOD jednocześnie i spotkał się z tak pozytywnym odbiorem, że decyzję o nakręceniu drugiego sezonu podjęto jeszcze przed nadaniem pierwszego!

2. września amerykańska stacja USA Network pokazała ostatni – dziesiąty odcinek pierwszej serii. Teraz z niecierpliwością czekam na kolejną!

fot. usanetwork.com

fot. USANetwork.com, MrRobotQuotes.com

„Mr Robot” w reżyserii Sama Esmaila, jak rzadko który serial może się pochwalić oceną 9/10 na portalu IMDB. Dlaczego? O tym musicie przekonać się sami :). Zwiastun serialu znajdziecie tu.

Jeśli jesteście ciekawi innych naszych serialowych rekomendacji, zajrzyjcie tutaj.

A Wy jakie nowe seriale możecie polecić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>