Koszula Oversize


oversize 1

Poszukiwania idealnej oversizowej koszuli zaczęłam co najmniej kilka lat temu. Efekt był niezadowalający:(. Szukałam w sieciówkach, u polskich projektantów, w sklepach internetowych, jak showroom.pl… Dopiero w tym roku wpadłam przypadkiem na prawie idealną koszulę oversize w … sieciówce w dziale męskim! Dlaczego prawie idealną? Do pełni szczęścia brakuje mi tylko białego koloru:). Na szczęście jasny denim też pasuje do wielu rzeczy i odcieni:)

oversize 5

oversize 8

Koszulę noszę wpuszczoną w spodnie albo całkowicie rozpiętą, w formie narzutki np. na sukienkę. W związku z tym, że koszula jest obszerna, staram się ją równoważyć innymi, bardziej przylegającymi do ciała częściami garderoby tak, żeby sylwetka nie straciła proporcji. Tym razem, szukając pomysłu na strój na imprezę plenerową, postawiłam na krótkie spodenki. Jestem zwolenniczką odsłaniania ciała latem, ale tylko jednej części. Skoro więc odkryłam nogi, na górę chciałam założyć coś skromnego. Moja nowa, oversizowa koszula pasowała tu idealnie! Do tego założyłam niezwykle wygodne buty na koturnie, ale spokojnie mogłam je też zastąpić sandałami. Kurtka tym razem okazała się być zupełnie zbędna, ostatnio upały doskwierają przecież nawet w nocy!

oversize4

oversize 9

koszula – American Eagle Outfitters
spodenki – Mango
kurtka skórzana – Mango
kapelusz – H&M
buty – Jeffrey Campbell

Poniżej kilka oversizowych koszul, które z chęcią znalazłabym w swojej szafie :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>