CS TOP 10: Lekkie zegarki z gumy!


CS Time 4

Pewnie tak samo jak Wy, czekam z upragnieniem na wyższe temperatury. Tymczasem powoli przestawiam swoją garderobę na lżejsze i bardziej kolorowe ubrania i dodatki. Ewelina ostatnio podzieliła się z Wami swoimi „must-haves” na wiosnę w postach „Moja lista Must Haves na wiosnę 2016 cz. 1″  i „Moje Must Haves na Wiosnę cz. 2 – dodatki”, a ja postanowiłam dodać coś od siebie. Otóż od dawna moim nieodłącznym akcesorium na sezon wiosenno-letni jest… zegarek z gumy!

Spójrzmy prawdzie w oczy – modne od kilku lat masywne metalowe zegarki nie są zbyt wygodne w czasie upałów. Dużo przyjemniejszą alternatywą są wtedy zegarki z paskiem z kauczuku lub silikonu.

Ze względu na jego lekkość, zegarek z gumy zabieram więc ze sobą nie tylko na wakacje, ale też noszę na co dzień. Na razie mam jeden ulubiony, ale zrobiłam mały „research” dostępnych obecnie na rynku modeli i planuję kupić sobie jeden z tych:

Zegarki CS kolaż z numerkami final

1. Ice, 380 zł   2. Swatch, 270 zł   3. Lacoste, 295 zł  4. Kenzo, 390 zł   5. Kenzo, 490 zł   6. Tommy Hilfiger, 722 zł   7. Casio, 362 zł   8. Michael Kors, 599 zł   9. Ice, 197 zł    10. Adidas, 310 zł

Dodatkową zaletą zegarków z tworzyw gumowych jest ich stosunkowo niska cena i wiele dostępnych opcji kolorystycznych, dzięki czemu można trochę zaszaleć i zdecydować się na bardziej odważny model. Wiele z nich to zegarki unisex, więc możecie się nim wymieniać z partnerem ;). Co więcej, zegarki z tworzyw sztucznych dobrej jakości są antyalergiczne, co ma dla mnie duże znaczenie, szczególnie latem.

Przekonuje Was to? A możecie polecacie jakieś inne modele? Podzielcie się z nami swoją opinią!

P.S. Udanej majówki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>